Pralka wsad od góry, Whirlpool TDLR60110 nie wiruje. Bęben troszkę zacina się w jednym miejscu (gdzieś po przeciwnej stronie, jak jest wsad prania) oraz nierówno obraca się, dokładnie jakby źle był wyważony i to nawet jak pasek ściągnięty (zatrzymuje się gdzieś po przeciwnej stronie, jak jest wsad prania). Zbiornik jest chyba rozbieralny. Woda zakamieniona, podejrzewam osad kamienia na simeringach i łożyskach, czy dobrze dedukuję i ewentualnie czy dużo jest pracy? Ostatnie pytanie: czy wlanie kwasku cytrynowego może pomóc? Ręcznie bęben lekko się obraca, nie ma luzów. Pralka ma mało motogodzin.