Mercedes W204 1,8 Kompresor 2010 rok - odpowietrzenie układu chłodzenia.
Mam problem z odpowietrzeniem układu chłodzenia. Aktualnie brak ogrzewania, zapowietrzona nagrzewnica.
Czy są gdzieś odpowietrzniki? Szukałem w internecie i niestety, nic nie mogę znaleźć.
Czy mogę prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu?
Mam problem z odpowietrzeniem układu chłodzenia. Aktualnie brak ogrzewania, zapowietrzona nagrzewnica.
Czy są gdzieś odpowietrzniki? Szukałem w internecie i niestety, nic nie mogę znaleźć.
Czy mogę prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu?