Odkupię licencję do Cadsoft Eagle 7 x64
Może ktoś już nie używa.
Proszę o kontakt przez PW.
Może ktoś już nie używa.
Proszę o kontakt przez PW.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamstaś pytalski napisał:Leży na chomiku...
Citizen75 napisał:to może komercyjny DipTrace?