logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Poszukuje stronki z darmową jawą do sagema myx5-2 !!

rochu_88 21 Gru 2005 18:20 860 5
REKLAMA
  • #1 2104053
    rochu_88
    Poziom 10  
    Posty: 11
    jeżeli macie jakąś stronkę z grami do ściągnięcia to napiszcie. A jak macie jakieś gierki na dydku to prosze was wyślijcie mi na maila: rochu(_at_)autograf.pl
  • REKLAMA
  • #2 2106934
    -Golas-
    Poziom 2  
    Posty: 3
    z tego co wiem, to Sagemy maja zablokowane wgrywanie javy przez kabel, ze względu piractwo. Więc w tym fonie możesz sobie najwyzej dzwonki i tapety wgrywac przez kabel/irde.
    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 2106951
    tomikgsm
    Poziom 19  
    Posty: 252
    Pomógł: 37
    Ocena: 16
    I tu się mylisz -Golas- ja mam ten telefonik i moge wgrywać co tylko mi się podoba
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 2107082
    rochu_88
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Jak masz taki telefon jak ja to prosze cię wyślij mi jakieś gierki java na maila, bo nie mam w co grać
    rochu(_at_)autograf.pl
  • #6 2109123
    norb86
    Poziom 21  
    Posty: 420
    Pomógł: 42
    Ocena: 8
    Trochę inwencji twórczej rochu_88, nie wymagaj od ludzi żeby ci jeszcze pakowali gry na mail'a, sam je ściągniej. Poszukaj na serwerach p2p, wejdź na www.wapgate.pl i tam poszukaj przeszukując strony użytkowników. Na pewno dużo znajdziesz.
REKLAMA