jeżeli macie jakąś stronkę z grami do ściągnięcia to napiszcie. A jak macie jakieś gierki na dydku to prosze was wyślijcie mi na maila: rochu(_at_)autograf.pl
z tego co wiem, to Sagemy maja zablokowane wgrywanie javy przez kabel, ze względu piractwo. Więc w tym fonie możesz sobie najwyzej dzwonki i tapety wgrywac przez kabel/irde.
pozdrawiam
Trochę inwencji twórczej rochu_88, nie wymagaj od ludzi żeby ci jeszcze pakowali gry na mail'a, sam je ściągniej. Poszukaj na serwerach p2p, wejdź na www.wapgate.pl i tam poszukaj przeszukując strony użytkowników. Na pewno dużo znajdziesz.