WITAM
CZy kto moze mi powiedziec jak usunac blokade z siemensa CL75.
Zmień temat -->Regulamin
bony78
CZy kto moze mi powiedziec jak usunac blokade z siemensa CL75.
Zmień temat -->Regulamin
bony78
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamBłażejGSM napisał:Witam niewiem dlaczego u mnie nie mogłem wyliczyć
parę mi wyliczył jaf logger bez problemu a teraz tylko czekał.
Trzeci kod na usunięcie sima
Moderowany przez Fazii:Proszę zapoznać się z regulaminem i opisem działu - udzielam ostrzeżenia ustnego, wyjątkowo! na okoliczność Świąt