logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak usunąć blokadę simlock z telefonu Siemens CL75?

radekp78 21 Gru 2005 19:10 5324 28
REKLAMA
  • #1 2104196
    radekp78
    Poziom 11  
    Posty: 23
    WITAM
    CZy kto moze mi powiedziec jak usunac blokade z siemensa CL75.



    Zmień temat -->Regulamin
    bony78
  • REKLAMA
  • #2 2104422
    zbigniew tomczak
    Poziom 23  
    Posty: 433
    Pomógł: 61
    Ocena: 29
    najlepiej boxem-Martech full wypas koszt 2500zł--okrojona wersja 700zł ale TP.--jak nie czujesz blusa sam tego nie zrobisz....
    inne: Joker i SST......
    w serwisie GSM za 35 zł---najlepsza sprawa....

    pozdrawiam*********
  • #3 2108820
    DAREX100
    Poziom 22  
    Posty: 535
    Pomógł: 75
    Ocena: 5
    ale głupoty wypisujesz.... jesli zrobisz to martechem to moze napisz do nich a zatrudnia cie...
  • #4 2110138
    lewkas
    Poziom 12  
    Posty: 83
    moze ktos powie czy ta sluchawka jest do ruszenia :/
  • #5 2111163
    MiSiEk#
    Poziom 20  
    Posty: 535
    Pomógł: 18
    Ocena: 4
    Oczywiście że jest!!! Paplausem + eeprom tools no i mapper i po lock!! Zgłoś sie na gg 6231328 to cię poinstruje!!
  • #6 2111298
    fischer8
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 4627
    Pomógł: 659
    Ocena: 116
    Witam

    To może opiszesz twoją solucję na CL75, bo to jest przecież Panasonic.
    Tylko Infinity Box.:D

    Pozdrawiam Bogdan
  • REKLAMA
  • #7 2326017
    BłażejGSM
    Poziom 21  
    Posty: 579
    Pomógł: 18
    Ocena: 4
    Podaj imei siemensa cl75 a kod ci wygeneruje i wrzuce na forum.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #8 2368549
    BłażejGSM
    Poziom 21  
    Posty: 579
    Pomógł: 18
    Ocena: 4
    Panowie jak ktoś ma sima do zrobienia z tego modelu to prosze wrzucać imei i wygenerujemy. :)
    Pozdrawiam
  • #9 2425188
    BłażejGSM
    Poziom 21  
    Posty: 579
    Pomógł: 18
    Ocena: 4
    Witam niewiem dlaczego u mnie nie mogłem wyliczyć
    parę mi wyliczył jaf logger bez problemu a teraz tylko czekał.
    Trzeci kod na usunięcie sima
  • #10 2425372
    leon.euro
    Spec od GSM
    Posty: 2397
    Pomógł: 170
    Ocena: 39
    BłażejGSM napisał:
    Witam niewiem dlaczego u mnie nie mogłem wyliczyć
    parę mi wyliczył jaf logger bez problemu a teraz tylko czekał.
    Trzeci kod na usunięcie sima


    blazej sciagni sobie to http://files.odeon.cn/JAF_Main_Software/EXE%20ONLY/JAFLogger110.rar
    i bedzie chodziło:) bo miałem to samo na starej wersji:)

    pozdrawiam leon.
  • #11 2429677
    madziula321
    Poziom 11  
    Posty: 5
    Nie dlugo bede miala SIEMENSA CL75 i chcialabym zdjac sim locka. Pomozecie mi?? dam wam imei telefonu. Ale ja nie wiem gdzie wypisywac pozniej to wszystko. Jak to sie robi?? Jak bede miec telefon to dam wam znac ok??
  • #12 2430891
    ZAHYR
    Poziom 33  
    Posty: 2623
    Pomógł: 200
    Ocena: 179
    uruchamiasz telefon bez karty sim i wpisujesz normalnie z klawiatury **00032*...# i po simlocku...
  • #13 2431689
    BłażejGSM
    Poziom 21  
    Posty: 579
    Pomógł: 18
    Ocena: 4
    Dzięki leon.euro wersja 1.10 śmiga bez problemu :) dzięki wielkie
    Pozdrawiam
  • #14 2432186
    madziula321
    Poziom 11  
    Posty: 5
    ZAHYR mam tylko wpisac to **00032*...# i tyle??
  • #15 2432324
    ZAHYR
    Poziom 33  
    Posty: 2623
    Pomógł: 200
    Ocena: 179
    Hmm no w sumie to powinno wygladac tak: **00032*<wygenerowany kod po IMEI># ;) Jak bedziesz miala ten telefon, podaj IMEI, a wygenerujemy potrzebny kod.
  • #16 2432953
    madziula321
    Poziom 11  
    Posty: 5
    ZAHYR jak bys mogl to podaj mi swojego maila albo gg. Jak bede miala ten tel to sie odezwe. Do miesiaca powinnam go miec.
  • #17 2456245
    BONO
    Poziom 28  
    Posty: 1540
    Pomógł: 74
    Ocena: 18
    temat sie zrobi jak na zfranku :-) i unlock po imeiu z E101 N342i N110 E121 N343i
  • #18 2456300
    bolek120
    Poziom 18  
    Posty: 307
    Pomógł: 25
    Ocena: 6
    małe przeoczenie :)
  • #19 2523029
    madziula321
    Poziom 11  
    Posty: 5
    spolszczenie instrukcji oblslugi do SIEMENSA CL75
    Załączniki:
    • A31008-H1550-A18-1-5519_ba_body_NET.pdf (1.38 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #20 2527904
    BłażejGSM
    Poziom 21  
    Posty: 579
    Pomógł: 18
    Ocena: 4
    Witam rada wyższych niestety nie pozwala generować mi kodów dla początkujących na elce.
    Pozdrawiam Leon.euro :)

    Dodano po 1 [minuty]:

    sorrka
    Pozdrowienia dla Leon.euro :)
  • #21 2528093
    BONO
    Poziom 28  
    Posty: 1540
    Pomógł: 74
    Ocena: 18
    bardzo dobrze błażejGsm . a bardziej inteligentnych zapraszam na zfranka tam generują (i to też niewszystkim :) )
  • REKLAMA
  • #22 2528475
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Teraz będzie więcej chetnych do generowania bo ostatni update martecha ma już generatorek ;)
    pozdr
  • #23 2528973
    madziula321
    Poziom 11  
    Posty: 5
    prosze wygenerujcie mi ten kod :(
  • #24 2529833
    Rekin1970
    Poziom 25  
    Posty: 1133
    Ocena: 58
    IMEI: xxxxxxxxxxxxxxx

    SPCKS Code: **00032*68318786#
    Wpisz go i po locku

    Dodano po 1 [minuty]:


    IMEI: xxxxxxxxxxxxxxx

    SPCKS Code: **00032*68318786#
    Wpisz go i po locku

    Moderowany przez Fazii:

    Proszę zapoznać się z regulaminem i opisem działu - udzielam ostrzeżenia ustnego, wyjątkowo! na okoliczność Świąt

  • #25 2597650
    xxxmalyxxx
    Poziom 20  
    Posty: 448
    Pomógł: 52
    Ocena: 6
    Witam
    mam pytanko czy by ktos byl tak dobry i wyliczyl mi kody do cl75
    bym byl wdzieczny imei podam na priwate
    z gory dzieki
  • #26 2597686
    leon.euro
    Spec od GSM
    Posty: 2397
    Pomógł: 170
    Ocena: 39
    odezwi sie na gg powinnismy sie dogadac:)

    pozdrawiam leon.
  • #27 2975450
    HONDAS
    Użytkownik obserwowany
    Posty: 482
    Pomógł: 40
    Ocena: 26
    ostrzezonko chcesz zarobic? poczytaj wyzej to wpadniesz na gg
  • #28 3125625
    leon.euro
    Spec od GSM
    Posty: 2397
    Pomógł: 170
    Ocena: 39
    patrz posty wyzej...

    pozdrawiam leon.

    Dodano po 5 [minuty]:

    BONO napisał:
    bardzo dobrze błażejGsm . a bardziej inteligentnych zapraszam na zfranka tam generują (i to też niewszystkim :) )
  • #29 3500821
    Mesjasz
    Poziom 11  
    Posty: 17
    Mam problemik kupiłem dziewczynie telefon a on wariuje. Po naciśnięciu klawisza byle jakiego wyłącza się ekran. Po jakimś czasie włącza się ale jest problem z menu ponieważ nie wygląda tak jak powinno. Proszę o jakiś kod restartujący czy coś takiego. Z góry dziękuję

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy usunięcia blokady SIM lock z telefonu Siemens CL75. Wskazano kilka metod odblokowania: użycie profesjonalnych boxów serwisowych takich jak Martech (pełna wersja i okrojona), Joker, SST oraz Infinity Box. Alternatywnie, możliwe jest wygenerowanie kodu odblokowującego na podstawie numeru IMEI telefonu, który następnie wpisuje się w formacie **00032*# bez karty SIM. Do generowania kodów polecano narzędzia typu JAF Logger oraz serwisy internetowe i fora specjalistyczne. Użytkownicy sugerowali kontakt przez komunikatory w celu uzyskania pomocy z generowaniem kodów. Wspomniano również o oprogramowaniu Paplausem, EEPROM Tools i Mapper jako narzędziach do odblokowania. Koszt serwisowego zdjęcia blokady w punktach GSM to około 35 zł. Pojawiły się także uwagi dotyczące problemów z generowaniem kodów na starszych wersjach oprogramowania oraz sugestie aktualizacji narzędzi. Jeden z użytkowników zgłaszał problem z niestabilnym działaniem telefonu po zakupie, poszukując kodu resetującego.
REKLAMA