Witam.
Posiadam zmywarkę pod zabudowę marki Sharp. Po 2 latach zaczęła wyciekać z lewego rogu z przodu, pod frontem. Dzisiaj rozebrałem ją i zauważyłem, że przez małą szczelinę przy zawiasie pomiędzy uszczelkami, które wszystkie wymieniłem na nowe, chlapie mi woda. Delikatnie, ale jednak chlapie i wylewa się na podłogę. Mam zamiar potraktować tę szczelinę kapką silikonu. Mieliście podobne spostrzeżenia? Przyszedł specjalista, wymienił pompę oraz dwa śmigła i nadal jest to samo. Poddał się
Posiadam zmywarkę pod zabudowę marki Sharp. Po 2 latach zaczęła wyciekać z lewego rogu z przodu, pod frontem. Dzisiaj rozebrałem ją i zauważyłem, że przez małą szczelinę przy zawiasie pomiędzy uszczelkami, które wszystkie wymieniłem na nowe, chlapie mi woda. Delikatnie, ale jednak chlapie i wylewa się na podłogę. Mam zamiar potraktować tę szczelinę kapką silikonu. Mieliście podobne spostrzeżenia? Przyszedł specjalista, wymienił pompę oraz dwa śmigła i nadal jest to samo. Poddał się