Witam.Mam problem już od dłuższego czasu z wyżej wymienionym odbiornikiem.Pozornie gra prawidłowo ale po jakimś czasie się wyłącza i po jakie chwili ponownie się włącza.Wszystkie napięcia są prawidłowe na wyjściu z przetwornicy pozmieniałem potencjometry przy stabilizatorach i wyregulowałem napięcia według schematu jest praca stabilna wymieniłem również tda 4605-3 i tranzystor kluczujący nic sie nie zmieniło. Może ktoś mi podpowie co może być przyczyną takiego faktu.Pozdrawiam.Nie wspomniałem , zimne luty pousuwane.