Dzień dobry.
Clio III 1,2 benzyna 2006r.
Chciałem wymienić żarówki mijania i zgłupiałem a roboty z wymianą jest mnóstwo. Trzeba zdemontować zderzak i dopiero wymontować lampy.
Kupiłem H1 aleeee instrukcja obsługi mówi że mają być H7 a w necie poważny portal podaje że H1. Skriny w załączeniu.
"światła mijania (krótkie) H7 lub H1 (wersja z doświetlaniem zakrętów)" a ja mam wersję z doświetlaniem zakrętów więc jakie mają być??????
Ja to rozumiem, że słowo lub H1 mają być przy wersji z podświetlaniem zakrętów i dlatego kupiłem H1.
Ma ktoś może jakieś doświadczenie w tym temacie?
Clio III 1,2 benzyna 2006r.
Chciałem wymienić żarówki mijania i zgłupiałem a roboty z wymianą jest mnóstwo. Trzeba zdemontować zderzak i dopiero wymontować lampy.
Kupiłem H1 aleeee instrukcja obsługi mówi że mają być H7 a w necie poważny portal podaje że H1. Skriny w załączeniu.
"światła mijania (krótkie) H7 lub H1 (wersja z doświetlaniem zakrętów)" a ja mam wersję z doświetlaniem zakrętów więc jakie mają być??????
Ja to rozumiem, że słowo lub H1 mają być przy wersji z podświetlaniem zakrętów i dlatego kupiłem H1.
Ma ktoś może jakieś doświadczenie w tym temacie?