Siema. Jakie radio DAB+ polecacie z w miarę dobrym dźwiękiem i czułością? Budżet między 100 a 200zł przykładowo.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamclubber84 napisał:Witam,
ja polecam Audizio Foggia Retro DAB+ - pełne stereo, FM, DAB, głośność i wyszukiwanie gałkami, nie przyciskami, jak w większości urządzeń.
Tutaj przykładowa oferta zakupu odbiornika.
Pozdrawiam
riczi56 napisał:polecacie z w miarę dobrym dźwiękiem i czułością?
clubber84 napisał:riczi56 napisał:polecacie z w miarę dobrym dźwiękiem i czułością?
Jeśli to widnieje w pierwszym poście i wygląda, że to są główne założenia, to chyba wygląd nie ma znaczenia?
Jeśli jest inaczej, to zmień założenia, ale od razu podpowiem ci, że takiego z dobrą czułością, dobrym dźwiękiem i nowoczesną plastikową obudową nie znajdziesz.
Pozdrawiam