Czy mógłby mi ktoś poradzić. Problem mam taki ze gdy silnik się dobrze nie rozgrzeje to wszystko jest wporzodku ale jak złapie trochę temperatury to obroty zaczynają skakać na gazie jest mułowaty dużo pali. Na bezynie jest podobnie nawet czasami dośc często,jest tak gdy dodam gazu to silnik wchodzi wobroty a potem nagle ustaje.po przelączeniu na lpgi zpowrotem wraca do normy. Tester był podłanczany wyskoczyły takie błedy Bład wtryskiwacza, sondy lambda,cewki zaplonowej , a i całyczs pali sie lampka wtryskiwacza jak jadę na LPG .Co mam z tym zrobić zeby pracował dobrze. Pomożcie z Góry Dziękuje