Witam!
Moje pytanie jak w tytule dotyczy starych instalacji elektrycznych np. takiej jak w moim dwudziesto-paroletnim bloku gdzie w gniazdku mamy dwie żyły aluminiowe czyli faze i przewod N. Chcialbym wiedziec jaki to jest uklad sieci. Nie jestem pewien ale czy to moze jest układ TT ?
Moje pytanie jak w tytule dotyczy starych instalacji elektrycznych np. takiej jak w moim dwudziesto-paroletnim bloku gdzie w gniazdku mamy dwie żyły aluminiowe czyli faze i przewod N. Chcialbym wiedziec jaki to jest uklad sieci. Nie jestem pewien ale czy to moze jest układ TT ?