Witam, mam problem. Mam MF235 i pompa wtryskowa została oddana na uszczelnienie. Po ponownym zamontowaniu ciągnik ciężko odpala zimny i nierówno chodzi na wolnych obrotach. Czy ktoś może mi coś doradzić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammichalfierek0 napisał:pompa wtryskowa została oddana na uszczelnienie.
michalfierek0 napisał:Czy ktoś może mi coś doradzić?