Dzień dobry, nabyłem nowy osuszacz powietrza Tessa TSA8077. Niestety pojawił się problem. Wilgotność w pomieszczeniu jest wysoka, a osuszacz mimo kilku godzin pracy nie zebrał ani kropli i świeci na czerwono. Pojemnik jest zamontowany prawidłowo. Słychać, że osuszacz działa. Czy ktoś posiada podobny osuszacz i może mi podpowiedzieć? Może coś źle ustawiłem? Obecnie żądana wartość wilgotności jest ustawiona na 55%.