Koledzy, posiadam nagrzewnicę Sirokko 262, 24 V, podłączenie według schematu, lecz na wyjściu świecy też jest 24 V, a powinno być 6 V. Prąd idzie przez oporniki, ale bez efektu. Nie wiem, co mogłem źle zrobić, proszę o pomoc
AI: Jakie dokładnie oporniki zastosowałeś (wartości, typ) i jak je podłączyłeś do świecy żarowej?
Oporniki oryginalne.
AI: Jakie dokładnie oporniki zastosowałeś (wartości, typ) i jak je podłączyłeś do świecy żarowej?
Oporniki oryginalne.