Dekoder Skymaster STB H265 działał prawidłowo podłączony HDMI do telewizora. Rozdzielczość ustawiona w dekoderze 576 lub 720. Pewnego dnia dzieciak zaczął bawić się pilotem i obraz zniknął. Dekoder reaguje na pilota, bo widzę jak na wyświetlaczu zmieniają się numery kanałów i jednocześnie zmienia się audio stosownie do tego kanału. Jednak obrazu brak. I tu zaczyna się kłopot, bo prawdopodobnie trzeba zmienić rozdzielczość w dekoderze, a ja nie widzę menu dekodera. Na pilocie jest przycisk zmiany rozdzielczości, ale o ile pamiętam to wybór należało potwierdzić dodatkowym klawiszem, ale nie był to „OK” tylko jakaś cyfra z klawiatury numerycznej. Tylko jaka. Instrukcji brak. Próbowałem prymitywnego połączenia przez SCART żeby zobaczyć menu. Bez skutku.