Okno przesuwne PSK od jakiegoś czasu zaczęło ciężko się otwierać i zamykać.
Po dostaniu się do prowadnic, okazało się że pękły wkręty trzymające prowadnicę/rolki w ramie okiennej z PVC.
Oryginalne wkręty były fi4, niestety wyrobiły się otwory które aktualnie są fi6,5. Nowe wkręty nie trzymają. Czy jest jakiś sposób na naprawę tych otworów w ramie PVC? Jakiś patent? Okno po gwarancji.
Po dostaniu się do prowadnic, okazało się że pękły wkręty trzymające prowadnicę/rolki w ramie okiennej z PVC.
Oryginalne wkręty były fi4, niestety wyrobiły się otwory które aktualnie są fi6,5. Nowe wkręty nie trzymają. Czy jest jakiś sposób na naprawę tych otworów w ramie PVC? Jakiś patent? Okno po gwarancji.