logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Kto wymieni tanio moduly fiskalne ?

szczukot 22 Gru 2005 16:06 1842 4
REKLAMA
  • #1 2106664
    szczukot
    Poziom 14  
    Posty: 822
    Pomógł: 6
    Ocena: 83
    Witam
    Poszukuje jakiejs firmy ktora tanio wymieni moduly fiskalne w drukarkach
    firmy Posnet Thermal i Optimus Vento. Ma moze ktos jakies namiary ? Bo te co
    znam krzycza po 600 zl netto (Optimus) i 1000 zl netto (Posnet)

    Fantom
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • REKLAMA
  • #2 2109709
    rubens
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3299
    Pomógł: 209
    Ocena: 300
    -niestety mam złą wiadomość - tylko oni mają prawo do wymiany pamięci fiskalnej
    w przypadku posnetu tak się potrafili ustawić że autoryzowany serwis może tylko wymienic bezpieczniki , mechanizmy termiczne i wyświetlacz - w resztę urządzenia może ingerować tylko POSNET ( dlatego cała góra u nich jeździ Porsche Cayen i 911 )
    W przypadku OPTIMUSA poddobna sytuacja.

    Nikt inny nie zrobi Ci tego legalnie :-(
  • REKLAMA
  • #3 2118759
    kolo
    Poziom 20  
    Posty: 529
    Pomógł: 6
    Ocena: 59
    tylko serwisy producenta mają uprawnienia do tego typu operacji. Ktoś musi nadać nowy nr. Unikatowy, napisać i podbić ptotokół z wymiany pamięci.
  • REKLAMA
  • #4 2118785
    szczukot
    Poziom 14  
    Posty: 822
    Pomógł: 6
    Ocena: 83
    No dobra. Ale zawsze idzie przez jakiegos posrednika. Pytanie ile z tych przykladowych 600 zl netto bierze posrednik a ile serwis.

    Fantom
  • #5 2118934
    kolo
    Poziom 20  
    Posty: 529
    Pomógł: 6
    Ocena: 59
    Wymiana np. w Vento kosztuje 450 zł.-pamięć fiskalna i 130 zł. -usługa wymiany ceny netto dla klienta końcowego, czyli dla właściciela kasy. Dealer czyli pośrednik ma rabat od tej kwoty. Dolicza on tylko operację fiskalizacji ponownej , programowania , transportu. Jak widać pośrednika nie da się ominąć bo jest on jakoby z "automatu " i właśnie on ma prawo do rabatu. Jak ma podpisaną umowę serwisową.
REKLAMA