Witam
Jaki traktor polecacie na gospodarstwo? Na razie 2 ha ornego, ale planuję wziąć jeszcze 2 ha i do tego mam 3/4 ha łąk. Traktor by chodził na maszynach takich jak pług Grudziądz 3, talerzówka 1,8 m, kultywator 2,1 m i rotacyjna Famarol 1,65 m.
Myślałem nad ciągnikami takimi jak Zetor 7211, MF 255, Ursus 3512, MTZ 82, LTZ, VTZ, WTZ. Co byście polecili? Czy lepiej jaka 80-tka typu Zetor 8011? Wiem, że to duża rozbieżność, ale nie wiem, czy taki traktor opłaci mi się na tyle pola i na takie maszyny.
Jaki traktor polecacie na gospodarstwo? Na razie 2 ha ornego, ale planuję wziąć jeszcze 2 ha i do tego mam 3/4 ha łąk. Traktor by chodził na maszynach takich jak pług Grudziądz 3, talerzówka 1,8 m, kultywator 2,1 m i rotacyjna Famarol 1,65 m.
Myślałem nad ciągnikami takimi jak Zetor 7211, MF 255, Ursus 3512, MTZ 82, LTZ, VTZ, WTZ. Co byście polecili? Czy lepiej jaka 80-tka typu Zetor 8011? Wiem, że to duża rozbieżność, ale nie wiem, czy taki traktor opłaci mi się na tyle pola i na takie maszyny.