witam,
chciałbym się dowiedzieć co znaczy RX i TX. Zaznaczam, że jestem kompletnie zielony. Mam po swoim wyświetlaczem w swoim CBku (Cobra 10 plus) 2 diody: RX i TX. Zawsze świeci się tylko RX, natomiast TX jest martwa. Co to znaczy?
chciałbym się dowiedzieć co znaczy RX i TX. Zaznaczam, że jestem kompletnie zielony. Mam po swoim wyświetlaczem w swoim CBku (Cobra 10 plus) 2 diody: RX i TX. Zawsze świeci się tylko RX, natomiast TX jest martwa. Co to znaczy?