Cześć, mam kłopot z komputerem. Otóż w komputerze z 2008 roku, który miał procesor Core 2 Duo E4300, wszystko było w porządku, dopóki nie wymieniłem procesora na Pentiuma E5400. Sam komputer działa, ale po kilku sekundach od włączenia temperatura wynosi 96 °C i wentylator obraca się z prędkością 2 600 obr./min. Pasta została nałożona — Arctic MX-4. Przed aplikacją radiatora, jak i nowy procesor, wyczyściłem izopropanolem. Radiator dobrze przylega, kółki też są dobrze dociśnięte. Reset BIOS-u nic nie dał. Płyta główna to Intel DG31PR.