Zachciało mi się szczegółowo czyścić ekspres i poległem. Melitta LatteSelect F63/0-212. Teraz nie potrafię go złożyć. Czy, jak na filmiku, ekspres 3 jest OK? Chociaż jest tam spora dziura, gdzie wchodzi część od zaparzacza.
https://obrazki.elektroda.pl/9319680600_1764424390.jpg
Z góry dziękuję bardzo za pomoc