Cześć, szukam możliwie jak najprostszego modułu GSM, który po podaniu napięcia wyśle SMS o uruchomieniu napięcia, po zaniku SMS o wyłączeniu napięcia. Zasilanie najlepiej 12V, sygnał "sterujący" też 12V.
Gdyby jeszcze miał możliwość działać w drugą stronę, tzn po otrzymaniu SMS-a o danej treści załączać przekaźnik, po otrzymaniu innego wyłączać, to w ogóle byłoby super.
Coś kojarzycie? Oczywiście mile widziane Aliexpress.
Pomogłem? Kup mi kawę.
Gdyby jeszcze miał możliwość działać w drugą stronę, tzn po otrzymaniu SMS-a o danej treści załączać przekaźnik, po otrzymaniu innego wyłączać, to w ogóle byłoby super.
Coś kojarzycie? Oczywiście mile widziane Aliexpress.