Podnosisz klapkę z foto
tam jest nakrętka odkręcasz psikasz WD coś i do góry musi zejść ramie.
\Chyba że chcesz samo pióro to odpinasz zatrzaski i zakładasz nowe.
Tylko wcześniej coś podłóż na szybę, np. grubą gumę lub koc. Bo widziałem przypadki, że podczas odkręcania tej zapieczonej nakrętki została zbita tylna szyba...
Pióro jest na zatrzask. Połóż na szybę karton i coś grubego np.koc.
Ramię może opaść i zbić szybę. Zawsze może coś strzelić. Pęknie to komplet do wymiany