Megawe napisał: Sprawdź czy bez odpalonego silnika możesz opuścić widły.
Rozdzielacz jest ciśnieniowy - nie pozwoli.
Podobne rozdzielacze masz w kombajnach zbożowych john deere starszych konstrukcji, jeśli nie ma ciśnienia z pompy to nie wysterujesz żadnej sekcji
lukas198820 napisał: No to w koncu co to jest, zsmek hydrauliczny czy zawor dlawiacy?
Powiedz gdzie dokładnie idą przewody hydrauliczne, do rozdzielacza czy jeden do rozdzielacza a drugi do zbiornika, ewentualnie daj zdjęcia podłączenia.