Cześć. Mam problem z moim ekspresem De'Longhi ECAM 25.452.S
Przestał robić kawę. Woda leci do tacki ociekowej. Wymieniłem już oba elektrozawory i nadal to samo. Woda do tacki leci przez elektrozawór 3-drożny.
Tryb płukanie - woda leci do tacki, brak napięcia na górnym elektrozaworze
Tryb kawa - woda leci do tacki, brak napięcia na górnym elektrozaworze
W trybie Test Mode napięcie do obu elektrozaworów dociera.
Tryb Odkamienianie - napięcie na górnym elektrozaworze dociera.
Tryb gorąca woda - napięcie na górnym elektrozaworze dociera.
Teraz pytanie: gdzie szukać problemu?
Na płycie głównej nie dostrzegam żadnych uszkodzonych elementów.
Przestał robić kawę. Woda leci do tacki ociekowej. Wymieniłem już oba elektrozawory i nadal to samo. Woda do tacki leci przez elektrozawór 3-drożny.
Tryb płukanie - woda leci do tacki, brak napięcia na górnym elektrozaworze
Tryb kawa - woda leci do tacki, brak napięcia na górnym elektrozaworze
W trybie Test Mode napięcie do obu elektrozaworów dociera.
Tryb Odkamienianie - napięcie na górnym elektrozaworze dociera.
Tryb gorąca woda - napięcie na górnym elektrozaworze dociera.
Teraz pytanie: gdzie szukać problemu?
Na płycie głównej nie dostrzegam żadnych uszkodzonych elementów.