Odpowiedź na pytanie zawarte w tytule brzmi: Tak. Tak, bowiem oprogramowanie, niezależnie od tego jakie by było, zawsze będzie legalne. Co innego jeśli chodzi o licencję czyli możliwość legalnego używania tego oprogramowania.
Tu już "doświadczenie życiowe", cena sprzedaży, dostępność na rynku podobnych zestawów wprost od chińskich chałupników itp. każą zachować ostrożność i rozważyć to o czym mowa w postach nr 3 i 4.
Oczywiście można kupić, można zainstalować i może nawet aktywować system z użyciem oferowanego klucza, jednak nawet w takiej sytuacji należy legalność licencji zweryfikować (choćby poprzez ShowKey Plus) sam bowiem fakt, iż aktywacja się powiodła jeszcze o legalności nie świadczy - patrz: aktywatory.
Rekapitulując: Nikt tu Panu wiążąco nie odpowie na temat legalności. Nawet bowiem jeśli ktoś kupił u tego sprzedawcy "paczkę" i system został aktywowany, to...
1. Nie była to ta sama paczka, którą Pan kupi.
2. Nie wiadomo czy typ licencji, a w konsekwencji jej legalność weryfikował.
To zaś sprowadza wszystko do znanego z WOŚP powiedzenia: "Róbta co chceta", ale ew. pretensje miejcie do siebie.
Konto firmowe:
Wilczyńskiego 25/13,
Olsztyn, 10-686