logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opinie na temat obudowy z artykułu na egielda.com.pl

daniel93 23 Gru 2005 11:24 2427 24
REKLAMA
  • #1 2108858
    daniel93
    Poziom 29  
    Posty: 1673
    Pomógł: 30
    Ocena: 93
    Co myślicie ???
    Znalazłem w necie.
    Z tąd --> http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=387-3
    Posty zostały scalone , a załączniki usunięte (TJT)
  • REKLAMA
  • #2 2108869
    K!lleR
    Poziom 39  
    Posty: 4848
    Pomógł: 456
    Ocena: 131
    Kosmiczna architektura :) Ciekawa konstrukcja.
  • #3 2108885
    TONI_2003
    Moderator
    Posty: 15327
    Pomógł: 2192
    Ocena: 3812
    ... no to myślę że podobać to się może Tobie , a nam nic do tego . :D
    Należało podać linki do obrazków !
    PS. Myślę że również że kolega pomylił forum :!:
  • #4 2108907
    daniel93
    Poziom 29  
    Posty: 1673
    Pomógł: 30
    Ocena: 93
    Cytat:
    PS. Myślę że również że kolega pomylił forum

    Oj sory żeczywiście.
    Myślałem że to dział owerclocking i tuning.
    Prosze o przeniesienie.
    A linka zaraz dam(jak znajde).
    Przeniosłem (TJT)
  • #5 2108912
    szpak3
    Poziom 20  
    Posty: 533
    Pomógł: 14
    Ocena: 15
    Mi się nie podoba, ani ciekawy design ani pomysł czy funkcjonalność, czy to zdobyło jakiś dyplom? Pewnie org rodzina wykonawcy :)
  • #6 2109062
    daniel93
    Poziom 29  
    Posty: 1673
    Pomógł: 30
    Ocena: 93
    do moderatora podpisującego się jako (TJT) :
    Ale teraz nie wiadomo o jaką obudowe chodzi.
    Więc mogę przywrucić załączniki ???
    Załączniki:
    • Opinie na temat obudowy z artykułu na egielda.com.pl fotka62.jpg (158.12 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #7 2109478
    Damnian
    Poziom 34  
    Posty: 2304
    Pomógł: 193
    Ocena: 89
    Szczeże to nie chciałbym mieć takiej konstrukcji, nigdy nic nie wiadomo, niedaj boże coś się wyleje na to albo spadnie ....choć pewnie ma dobre warunki pracy ten ''komputer'' ;)
  • #8 2109525
    Orochimaru
    Poziom 31  
    Posty: 1198
    Pomógł: 170
    Ocena: 531
    obudowa całkiem ładniutka, sporo przestrzeni, jak dla mnie dobra na wystawę ale do codziennego użytku trochę za wielka.
    No chyba że jest ją gdzie postawić.
  • REKLAMA
  • #9 2115530
    ProLuke
    Poziom 11  
    Posty: 22
    Ocena: 1
    W sumie nawet ladna ostatnio jest moda na nietypowe obudowy dla niestandarowych ludzi :)
  • #10 2115576
    ruff22
    Poziom 20  
    Posty: 359
    Pomógł: 23
    Ocena: 9
    Nie warte uwagi , zajmuje za dużo miejsca , a pozatym projektant chyba nie wie że ciepło roznosi sie do góry a nie na dół .
  • #11 2115579
    Re!
    Poziom 16  
    Posty: 235
    Pomógł: 10
    wygląd Okej , ale rozmieszczenie elementów chłodzacych to kicha ... ale ogólne wrazenie jest na +plus
  • #12 2116389
    Jemi5
    Poziom 15  
    Posty: 109
    Pomógł: 11
    Trochę wykręcona jak dla mnie, ale cóż ludzie teraz mają różne pomysły. Widac że pomysłodawce poniosła fantazja.
  • #13 2125140
    lukiifaz
    Poziom 17  
    Posty: 200
    Pomógł: 9
    Ocena: 1
    Damnian napisał:
    Szczeże to nie chciałbym mieć takiej konstrukcji, nigdy nic nie wiadomo, niedaj boże coś się wyleje na to albo spadnie ....choć pewnie ma dobre warunki pracy ten ''komputer'' ;)

    Kolego jak na moje zalanie jej nie grozi gdyz jest cala oslonieta pliksi , a swoja droga nawet nawet .
  • REKLAMA
  • #14 2126247
    daniel93
    Poziom 29  
    Posty: 1673
    Pomógł: 30
    Ocena: 93
    To że ciepło idzie do góry to dobrze.
    Nie widzisz na górze wentyli ???
  • #15 2173571
    yogii27
    Poziom 13  
    Posty: 59
    Pomógł: 4
    Ocena: 1
    za duzo since-fiction (kicha)
  • #16 2173657
    coal_chember
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 426
    Pomógł: 25
    Ocena: 16
    Targi komputerów we wrocławiu, byłem tam razem z Mod Works, widziałem tą obudowę na własne oczy, nawet gdzieś fotki mam. Tam była pierwszy raz pokazana ta obudowa.

    Pomysł i konstrukcja bardzo ciekawa, nie widząc tego na własne oczy nie można dać obiektywnego komentarzu.
    A pamiętajmy że modding to nie tylko praktyczność ale i efekt a ten jest jak najbardziej pozytywny.
    Co do chłodzenia to chłodzenie wodne, ten zbiornik na dole sami się przyjrzyjcie. Gadałem z twóracami i dobrze spełnia swoją role.

    Teraz widzę że dodali wentyl u góry wcześniej tego nie było. Dzięki temu efekt jest jeszcze lepszy.
  • #17 2178252
    Ne00n
    Poziom 11  
    Posty: 12
    Lukiifaz co ty pitolisz :) jaka to fajna obudowa :) wogole co to za temat nie rozumiem zupełnie
  • #18 2179443
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #19 2197712
    bill laden
    Poziom 11  
    Posty: 30
    Ocena: 4
    Fajna obudowa pc
    Załączniki:
    • Opinie na temat obudowy z artykułu na egielda.com.pl modding-pic.jpg (26.19 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #20 2197784
    foraq
    Poziom 17  
    Posty: 302
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    fajna:) chciałbym taką;)
  • #22 2205540
    K3
    Poziom 30  
    Posty: 1684
    Pomógł: 153
    Ocena: 429
    jak dla mnie przerost formy nad treścia.......

    sam aktualnie mam prostą, ale ładną obudowę (Chieftec BX), ma ona jedną wadę.... włożyli do niej niebieska diodę od POWERa, i w nocy świeci jak głupia.... i to juz momentami przeszkadza, a co dopiero te choinki....
  • #23 2206324
    szpak3
    Poziom 20  
    Posty: 533
    Pomógł: 14
    Ocena: 15
    K3 napisał:
    jak dla mnie przerost formy nad treścia.......

    sam aktualnie mam prostą, ale ładną obudowę (Chieftec BX), ma ona jedną wadę.... włożyli do niej niebieska diodę od POWERa, i w nocy świeci jak głupia.... i to juz momentami przeszkadza, a co dopiero te choinki....


    Zgadzam się, to zrobiło się nudne, tuning w stylu okno i małe Las Vegas,,,
  • #24 2209036
    Daniu_ckm
    Poziom 18  
    Posty: 346
    Pomógł: 4
    Ocena: 14
    Według mnie to dla maniaków;)
  • #25 2250896
    matrix1185
    Poziom 13  
    Posty: 112
    Pomógł: 4
    Ocena: 11
    Niedługo chyba zrobią tuning kompa w akwarium heh

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy nietypowej, futurystycznej obudowy komputerowej zaprezentowanej na targach komputerowych we Wrocławiu i opublikowanej na egielda.com.pl. Użytkownicy wyrażają mieszane opinie na temat designu i funkcjonalności – niektórzy chwalą oryginalną konstrukcję i przestronność, inni krytykują nadmierne rozmiary oraz nieoptymalne rozmieszczenie elementów chłodzących. Obudowa posiada chłodzenie wodne z widocznym zbiornikiem oraz wentylatory umieszczone na górze, co ma poprawiać cyrkulację powietrza. Wskazano, że modding to nie tylko praktyczność, ale także efekt wizualny, który w tym przypadku jest pozytywny. Pojawiły się też uwagi dotyczące ryzyka uszkodzeń mechanicznych i zalania, jednak konstrukcja jest osłonięta plexi, co ma temu zapobiegać. W dyskusji pojawiły się także odniesienia do prostszych, standardowych obudów, np. Chieftec BX, jako kontrastu do prezentowanego modelu. Ogólnie temat wywołał zainteresowanie wśród entuzjastów tuningu i modowania komputerów, choć nie wszyscy są przekonani do praktyczności takiego rozwiązania.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA