Peugeot 308 SW 2009r 1.6 VTI 88kw, po drodze rozwaliła się pompa wody, silnik się zagotował, po wymianie pompy i włączeniu się wentylatora chłodnicy nie ma żadnego podejrzanego ciśnienia w układzie chłodzenia ale pojawił się olej w zbiorniczku wyrównawczym. Co się wydarzyło złego z tym cudownym silnikiem ? Olej usunąłem, wyplukalem układ i na drugi dzień po włączeniu się wentylatora jest to samo.