Witam, próbuję podłączyć zewnętrzny wzmacniacz w BMW E65 Logic 7. Wzmacniacz zew chcę podłączyć za pomocą konwertera high-low do wyjść na woofery z ori wzmacniacza, ale chyba RCA do zew. wzmacniacza muszą mieć separację z wyjściami głośnikowymi z ori, głównie masa, pętla mas czy coś takiego. Doszedłem do tego, że wyjścia wooferowe z ori podepnę do normalnego konwertera high-low, i za konwerterem na kablach RCA do zew. wzmacniacza dam transformatory separacyjne 600:600 Ω. Nie wiem, jak je podłączyć, bo mają 4 nóżki (czyli klasycznie 2 cewki): czy osobno -> transformator -> i tak samo minus, ale wtedy dwie nóżki pozostają wolne, czy - i -> tran -> - i (dodaję zdj).