Silnik: V8
Kabel: BRC USB
Program: Sequent PD308
Problem: Wypadanie zapłonów na LPG ( na benzynie szatan, filtry powietrza swieżutkie)
Diagnoza: brak. A w zasadzie brak połączenia z centralką pomimo nawiązanego połączenia.
Załącznik: obraz
Pytanie: Czy to problem z np. niewłaściwym oprogramowaniem czy np. z centralką.
Podpowiedź: Sprawdzone na dwóch kompach. Kabel i program działa w innym samochodzie. Instalator twierdzi, że żadnych blokad nie zakładał.
Jakieś podpowiedzi?
Kabel: BRC USB
Program: Sequent PD308
Problem: Wypadanie zapłonów na LPG ( na benzynie szatan, filtry powietrza swieżutkie)
Diagnoza: brak. A w zasadzie brak połączenia z centralką pomimo nawiązanego połączenia.
Załącznik: obraz
Pytanie: Czy to problem z np. niewłaściwym oprogramowaniem czy np. z centralką.
Podpowiedź: Sprawdzone na dwóch kompach. Kabel i program działa w innym samochodzie. Instalator twierdzi, że żadnych blokad nie zakładał.
Jakieś podpowiedzi?