Generalnie powinien być praktycznie taki sam. Chyba że Toyota ma coś dodatkowo czego nie ma Meganka.
Ale zasilania, czujniki powinny iść w tych samych miejscach.
Masz tu jeszcze inną rozpiskę 5.3:
Nr kontaktu,Naznaczenie
1,«Masa» prawego tylnego czujnika
2,Sygnał prawego tylnego czujnika
3,«Masa» prawego przedniego czujnika
4,Nie używany
5,Sygnał prawego przedniego czujnika
6,«Masa» przedniego lewego czujnika
7,Sygnał przedniego lewego czujnika
8,«Masa» tylnego lewego czujnika
9,Sygnał tylnego lewego czujnika
10,Nie używany
11,Linia diagnostyczna K
12,Linia diagnostyczna L
13,Nie używany
14,Sygnał przełącznika świateł stop
15,+ APC (po zapłonie)
16,«Masa» silnika napędu pompy
17,+ stały (elektromagnetyczne zawory i silnik napędu pompy)
18,+ stały (elektromagnetyczne zawory i silnik napędu pompy)
19,«Masa»
20,Kontrolna lampka niesprawności ABS
21,Kontrolna lampka minimalnego poziomu płynu hamulcowego
22,Wyjście czujnika prędkości
"23, 24, 25",Nie używany
26,Wyjściowa prędkość koła AWD (napęd na wszystkie koła)
"27, 28",Nie używany
"29, 30, 31",(brak opisu w widocznej części zdjęcia – prawdopodobnie nie używane lub kontynuacja)