logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Rekuperacja Jemioła 6 – czy 4×75 rur w salonie i kuchni to nie za dużo na parterze?

kolasamone 25 Gru 2025 21:39 183 0
REKLAMA
  • #1 21790032
    kolasamone
    Poziom 4  
    Posty: 10
    Ocena: 1
    Witam
    Ostatnio dostałem projekt rekuperacji dla domu jednorodzinnego Jemioła 6 - to nowoczesna stodoła, tylko parter, ale nad salonem/kuchnią jest otwarty sufit katedralny lub, jak kto woli, antresola. Dostałem taki projekt jak na zdjęciu, ale wydaje mi się, że w salonie/kuchni trochę jest za dużo tych przewodów 4×75, po dwa w kuchni i tyle samo w salonie. Znajomy ma podobny metraż i ma połowę mniej rur. Czy dałby ktoś znać, czy na pewno dobrze jest policzone, bo planuję rekuperację sam pomontować, a nie chcę walnąć żadnej plamy
    Z góry wielkie dzięki Projekt wentylacji z zaznaczonymi przewodami rekuperacji w domu parterowym
  • REKLAMA
REKLAMA