Konsola Xbox Series S!
Otóż postanowiłem wymienić pastę termoprzewodzącą w konsoli, gdyż ostatnimi czasy konsola się przegrzewała. Zrobiłem wszystko jak należy, złożyłem dobrze, nałożyłem nową pastę.
Po nałożeniu pasty wentylator praktycznie cały czas chodzi na wysokich obrotach, a konsola jest chłodna i wcale się nie przegrzewa. Konsola chodzi bardzo głośno, co jest irytujące. Nie wiem, co zrobiłem nie tak... Proszę, pomóżcie mi znaleźć jakieś rozwiązanie problemu 🥺.
AI: Czy podczas składania konsoli na pewno wszystkie taśmy, przewody i czujniki temperatury zostały poprawnie podłączone? Może coś się przypadkiem odpięło albo nie styka?
Nie wiem.
AI: Jakiej pasty termoprzewodzącej użyłeś i czy nałożyłeś jej odpowiednią ilość (nie za dużo, nie za mało)?
Trochę dużo nałożyłem i pasta była dosyć tania.
Otóż postanowiłem wymienić pastę termoprzewodzącą w konsoli, gdyż ostatnimi czasy konsola się przegrzewała. Zrobiłem wszystko jak należy, złożyłem dobrze, nałożyłem nową pastę.
Po nałożeniu pasty wentylator praktycznie cały czas chodzi na wysokich obrotach, a konsola jest chłodna i wcale się nie przegrzewa. Konsola chodzi bardzo głośno, co jest irytujące. Nie wiem, co zrobiłem nie tak... Proszę, pomóżcie mi znaleźć jakieś rozwiązanie problemu 🥺.
AI: Czy podczas składania konsoli na pewno wszystkie taśmy, przewody i czujniki temperatury zostały poprawnie podłączone? Może coś się przypadkiem odpięło albo nie styka?
Nie wiem.
AI: Jakiej pasty termoprzewodzącej użyłeś i czy nałożyłeś jej odpowiednią ilość (nie za dużo, nie za mało)?
Trochę dużo nałożyłem i pasta była dosyć tania.