Witam, szukam obecnie wieży/zestawu stereo retro z myślą o podłączeniu w miejsce kasety modułu Bluetooth. Mój budżet to 400 zł i na ten moment zastanawiam się nad Schneider Team 6031 lub Grundig V4200 MK2. Proszę o opinię i pomoc: co wybrać?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam