logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Schneider Team 6031 czy Grundig V4200 MK2 – który zestaw stereo retro do 400 zł?

pudafilip 26 Gru 2025 13:44 228 3
REKLAMA
  • #1 21790353
    pudafilip
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 1
    Witam, szukam obecnie wieży/zestawu stereo retro z myślą o podłączeniu w miejsce kasety modułu Bluetooth. Mój budżet to 400 zł i na ten moment zastanawiam się nad Schneider Team 6031 lub Grundig V4200 MK2. Proszę o opinię i pomoc: co wybrać?
  • REKLAMA
  • #2 21790821
    Zaz13
    Poziom 29  
    Posty: 1151
    Pomógł: 135
    Ocena: 260
    Po pierwsze oba to dość budżetowe zestawy i wybór zależy bardziej od preferencji wizualnych. Po drugie po co niszczyć deck jeżeli można podpiąć model bluetooth do wzmacniacza.
  • REKLAMA
  • #3 21790878
    pudafilip
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 1
    Chyba nie do końca rozumiem, co ma pan na myśli, mówiąc, że będę niszczył deck, a jak chodzi o moduł, to jaki pan poleca?
  • #4 21790957
    Zaz13
    Poziom 29  
    Posty: 1151
    Pomógł: 135
    Ocena: 260
    Napisałeś że w miejsce kasety wstawisz bluetooth. Co do samych modułów niech wypowie się ktoś bardziej obeznany
REKLAMA