logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Grzałka 230 V ok. 700 W do grzejnika dwugrzałkowego – czy ma jakąś wartość?

Theofilos 27 Gru 2025 20:09 186 2
REKLAMA
  • #1 21791445
    Theofilos
    Poziom 14  
    Posty: 304
    Pomógł: 10
    Ocena: 27
    Witajcie.

    Czy grzałka jak na poniższym zdjęciu ma jeszcze jakąś wartość?

    Ceramiczna grzałka spiralna, długość 26 cm, średnica 2 cm, opór około 80 omów

    Czy takie grzałki da się sprzedać?
    Nie wiem jaką ma moc, ale pewnie około 700 W.
    Na pewno jest na 230 V.
    Była kupiona bardzo dawno temu do grzejnika 2-grzałkowego.
    Na Allegro ktoś podobną sprzedaje za 99 zł z przeznaczeniem do pieca akumulacyjnego albo kaflowego.
    Wydaje mi się, że w piecach akumulacyjnych trochę inne grzałki były.
  • REKLAMA
  • #3 21900294
    Theofilos
    Poziom 14  
    Posty: 304
    Pomógł: 10
    Ocena: 27
    Nie wiem co z tego odnośnika ma wynikać, bo nic się tam nie pojawia.
    Udało mi się sprzedać takie grzałki.
    Jak się okazało, kupił je handlarz, który dalej sprzedaje je 150% drożej.
REKLAMA