Witajcie.
Czy grzałka jak na poniższym zdjęciu ma jeszcze jakąś wartość?
Czy takie grzałki da się sprzedać?
Nie wiem jaką ma moc, ale pewnie około 700 W.
Na pewno jest na 230 V.
Była kupiona bardzo dawno temu do grzejnika 2-grzałkowego.
Na Allegro ktoś podobną sprzedaje za 99 zł z przeznaczeniem do pieca akumulacyjnego albo kaflowego.
Wydaje mi się, że w piecach akumulacyjnych trochę inne grzałki były.
Czy grzałka jak na poniższym zdjęciu ma jeszcze jakąś wartość?
Czy takie grzałki da się sprzedać?
Nie wiem jaką ma moc, ale pewnie około 700 W.
Na pewno jest na 230 V.
Była kupiona bardzo dawno temu do grzejnika 2-grzałkowego.
Na Allegro ktoś podobną sprzedaje za 99 zł z przeznaczeniem do pieca akumulacyjnego albo kaflowego.
Wydaje mi się, że w piecach akumulacyjnych trochę inne grzałki były.