Witam. Potrzebuję w ciągniku siodłowym Mercedes Actros z 2013 r. hydraulikę 2-obwodową. Czy muszę wymieniać wszystko, czy wystarczy dokupić jakieś zawory, rozdzielacze? Dodam, że samochód posiada hydraulikę 1 obwód do wywrotki. Do celowo samochód ma ciągać dalej wywrotkę i lawetę niskopodwoziową, gdzie potrzebne są 2 obwody. Pomoże ktoś i coś doradzi?