Witam, mam mały problem. Mam bojler 7-letni ELEKTROMET 80 l. We wrześniu spaliła mi się grzałka w nim, ponieważ był bardzo zakamieniony. Po odkamienieniu i wymianie grzałki chodził dobrze. Po 4 miesiącach było zwarcie na grzałce, dostałem ponownie nową grzałkę, która po wymianie przecieka na uszczelce tam, gdzie się wykręca. Przecieka po około 1,5 po włączeniu (po zalaniu całego bojlera ok, nic nie uciekało). 3 razy montowałem grzałkę na 2 uszczelkach - starą i nową - i ciągle ten sam problem. Mam ustawioną temperaturę na minimum i często leci wrzątek, nie wiem czemu. Może być przyczyną zbiornik wyrównawczy pod bojlerem? Wiem, że był 7 lat temu podczas montażu nabijany powietrzem, teraz jak spuszczam wodę z bojlera to zawsze jest cały. Nie wiem, gdzie szukać przyczyny.
Dodano po 8 [minuty]:
Przesyłam zdjęcie bojlera
Dodano po 8 [minuty]:
Przesyłam zdjęcie bojlera