Witajcie, mam do naprawy ekspres do kawy De'Longhi ECAM Dinamica. Klientka używała go, choć zbierało się dużo wody w tacy ociekowej i tak do katowała. Aż się wyłączył i padł. Teraz jest tak, że po podłączeniu do prądu wyświetla się tylko logo na ekranie i gaśnie i koniec. Miał ktoś może podobny problem?? Bo już różne miałem usterki, ale takiej nie. Dziękuję bardzo za pomoc.