Dzień dobry.
Posiadam wieżę Samsung MAX-909 (MAX-900) i mam problem z magnetofonem kasetowym, a dokładniej z lewą kieszenią. Była ona już kilkukrotnie naprawiana. Piny w złączu są lekko wygięte, jednak wcześniej udawało się je doprowadzić do stanu używalności. Od pewnego czasu mechanizm zaczął jednak działać nieprawidłowo.
Po włożeniu kasety i uruchomieniu odtwarzania dźwięk był odtwarzany w przyspieszonym tempie, a po chwili magnetofon całkowicie przestał działać. Kaseta została uszkodzona i nie nadaje się już do użytku. Obecnie nie wiem, jak przywrócić sprawność tej kieszeni.
Czy ktoś ma pomysł, co może być przyczyną usterki i jak ją naprawić?
Posiadam wieżę Samsung MAX-909 (MAX-900) i mam problem z magnetofonem kasetowym, a dokładniej z lewą kieszenią. Była ona już kilkukrotnie naprawiana. Piny w złączu są lekko wygięte, jednak wcześniej udawało się je doprowadzić do stanu używalności. Od pewnego czasu mechanizm zaczął jednak działać nieprawidłowo.
Po włożeniu kasety i uruchomieniu odtwarzania dźwięk był odtwarzany w przyspieszonym tempie, a po chwili magnetofon całkowicie przestał działać. Kaseta została uszkodzona i nie nadaje się już do użytku. Obecnie nie wiem, jak przywrócić sprawność tej kieszeni.
Czy ktoś ma pomysł, co może być przyczyną usterki i jak ją naprawić?