Witam serdecznie mam problem z podłączeniem silnika hoverboarda do innego sterownika (kolory faz i czujników.)
Posiadam 2 sterowniki przemysłowe 500 W i 2 koła od deski elektrycznej 10" 350 W, przy takim podłączeniu jak na foto silniki działają, lecz moc jest nie za wielka, a prędkość może lekko ponad 20 km/h.
Budowałem już podobnego i na sterownikach od hulajnogi jeździło to 40 km/h.
Oczywiście czujniki hala są zasilane z osobnej przetwornicy step down.
W innych próbnych podłączeniach silnik szarpie albo hałasuje, możliwe, że nie udało się sprawdzić wszystkich kombinacji.
Posiadam 2 sterowniki przemysłowe 500 W i 2 koła od deski elektrycznej 10" 350 W, przy takim podłączeniu jak na foto silniki działają, lecz moc jest nie za wielka, a prędkość może lekko ponad 20 km/h.
Budowałem już podobnego i na sterownikach od hulajnogi jeździło to 40 km/h.
Oczywiście czujniki hala są zasilane z osobnej przetwornicy step down.
W innych próbnych podłączeniach silnik szarpie albo hałasuje, możliwe, że nie udało się sprawdzić wszystkich kombinacji.