Witam, dziś zakupiłem za grosze Corsę C 2005 r.
165 tys. przebiegu
1.0 TwinPort
W automacie
Z elektronicznym wyświetlaczem klimatyzacji
Silnik odpala, ale kuleje...
Po odkręcaniu korka wlewu oleju zauważyłem luźne śruby mocowania wałka.
Moje pytanie brzmi, czy da się dokręcić to? I czy po dokręcaniu śrub jest możliwość, że będzie silnik pracował normalnie?
AI: O który dokładnie wałek chodzi - wałek rozrządu, wałek balansujący czy inny?
Rozrządu
165 tys. przebiegu
1.0 TwinPort
W automacie
Z elektronicznym wyświetlaczem klimatyzacji
Silnik odpala, ale kuleje...
Po odkręcaniu korka wlewu oleju zauważyłem luźne śruby mocowania wałka.
Moje pytanie brzmi, czy da się dokręcić to? I czy po dokręcaniu śrub jest możliwość, że będzie silnik pracował normalnie?
AI: O który dokładnie wałek chodzi - wałek rozrządu, wałek balansujący czy inny?
Rozrządu