Witam, mam problem z Simsonem S51 z zapłonem elektronicznym. Podczas dodawania gazu dostaje taką, jakby szybką odcinką i nie chcę zbytnio jechać. Na wolnych obrotach elegancko chodzi i odpala na strzała
AI: Czy problem pojawił się nagle, czy narastał stopniowo?
Nie wiem, czy to się nagle stało, bo to nie mój, tylko klienta.
AI: Czy ostatnio były robione jakieś naprawy, regulacje albo wymiany części w Simsonie?
Cewkę butelkową i to nie pomogło. Są wymienione uszczelniacze na wale
AI: Czy problem pojawił się nagle, czy narastał stopniowo?
Nie wiem, czy to się nagle stało, bo to nie mój, tylko klienta.
AI: Czy ostatnio były robione jakieś naprawy, regulacje albo wymiany części w Simsonie?
Cewkę butelkową i to nie pomogło. Są wymienione uszczelniacze na wale