#1 2111209 24 Gru 2005 01:56 etrzycha etrzycha Poziom 17 Posty: 316 Pomógł: 3 Ocena: 8 Autor tematu Post #1 2111209 24 Gru 2005 01:56 Jakos nie wierze urzadzeniom typy clip jesli nie ma podłaczenia do pc, moze macie takie wynalazaki, bo niechciał bym uwalic jakiegos SE ;/
#2 2111312 24 Gru 2005 08:10 tino2003 tino2003 Admin grupy GSM Posty: 23694 Pomógł: 1971 Ocena: 2085 Pomocny post? (0) Post #2 2111312 24 Gru 2005 08:10 Z tego co ja wiem to właśnie klipem nie uwalisz fonka. Mam Smart unlockera oraz dwa inne klipy do motek i spisują się świetnie, kumpel swego czasu kupił klipa do SE i też jest z niego zadowolony chociaż ma starszy model który nie robi CID 36. pozdr droga jest celem... Freedom
#3 2112118 24 Gru 2005 15:24 etrzycha etrzycha Poziom 17 Posty: 316 Pomógł: 3 Ocena: 8 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 2112118 24 Gru 2005 15:24 trzeba sie bedzie zaopatrzyc po nowym roku, nowy rok nowe zmiany. Wesołych Świąt i Szczesliwego Nowego roku 2006