Golf IV AJM 1.9 TDi 115 KM 99r. Kombi
Uczę się na internetach, słucham porad kolegi i oglądam YouTube. Powoli szukam przyczyny zbyt małego kopa moim zdaniem w tym aucie.
Na tą chwilę doszedłem do podciśnienia. Posiadam dwa schematy i delikatnie się od siebie różnią. Który Waszym zdaniem jest poprawny pod moje auto ten Sztomela z polskiego forum czy z zagranicznego forum? Obecnie mam podpięte wg Sztomela przy czym wężyki sprawdzone/wymienione. Do tego jutro wymieniam N75 i zaworek zwrotny (dał mi w sklepie taki metalowy i mam nadzieję, że spełnia to samo zadanie bo mam obecnie plastikowy biało-czarny).
Może dorzucę kilka info zanim będą pytania czemu podciśnienie teraz weryfikuję.
Olej, filtr oleju i filtr paliwa świeżo wymienione. Filtr powietrza i przepływomierz także. Wszystkie bezpieczniki ok. Spalanie na akceptowalnym poziomie. Sztanga turbiny chodzi i w palcach i na podciśnieniu. Auto dostawało już buta wiele razy i na autostradzie do 170km/h. Nie ma Not laufa. Wg mnie nie ma wciśnięcia w fotel jak u znajomego z tym samym autem, ale z 90KM silnikiem i dużo większym przebiegiem. Najgorzej wygląda 1-2 bieg , poprostu wolno się zbiera.
Uczę się na internetach, słucham porad kolegi i oglądam YouTube. Powoli szukam przyczyny zbyt małego kopa moim zdaniem w tym aucie.
Na tą chwilę doszedłem do podciśnienia. Posiadam dwa schematy i delikatnie się od siebie różnią. Który Waszym zdaniem jest poprawny pod moje auto ten Sztomela z polskiego forum czy z zagranicznego forum? Obecnie mam podpięte wg Sztomela przy czym wężyki sprawdzone/wymienione. Do tego jutro wymieniam N75 i zaworek zwrotny (dał mi w sklepie taki metalowy i mam nadzieję, że spełnia to samo zadanie bo mam obecnie plastikowy biało-czarny).
Może dorzucę kilka info zanim będą pytania czemu podciśnienie teraz weryfikuję.
Olej, filtr oleju i filtr paliwa świeżo wymienione. Filtr powietrza i przepływomierz także. Wszystkie bezpieczniki ok. Spalanie na akceptowalnym poziomie. Sztanga turbiny chodzi i w palcach i na podciśnieniu. Auto dostawało już buta wiele razy i na autostradzie do 170km/h. Nie ma Not laufa. Wg mnie nie ma wciśnięcia w fotel jak u znajomego z tym samym autem, ale z 90KM silnikiem i dużo większym przebiegiem. Najgorzej wygląda 1-2 bieg , poprostu wolno się zbiera.