Witajcie mam pytanko, czy maszyna C360 może obsłużyć TSL w wersji 1.3? adekwatnie czy C224 także obsługuje 1.3? lub czy podniesienie firmware może podnosi do wersji 1.3 w obu maszynach? czy to po prostu technicznie już niemożliwe?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam