Tak myślę, że podświetlenie włącznika jest po ta, aby go znaleźć po ciemku a nie żeby informował o włączeniu oświetlenia - mogę się mylić
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamTomatomato napisał:
Spróbuję też opcji: Dwie LED antyrównolegle (bez prostowniczej).
LEDówki napisał:Wkręć jedną żarówkę zamiast ledówki. Pozostałe przestaną migać. Jeżeli jest tylko 1 oprawa za łącznikiem, to zmniejsz prąd podświetlenia, ew. powiększ kondensator równoległy do oprawy.