Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z odtwarzaczem MP3 Optimus

25 Gru 2005 14:28 1231 6
  • Poziom 10  
    mam problem z tym odtwarzaczem tylko że widzi go w windowsie i wszystko jest ok tylko problem w tym żenie chce działaćna bateriach jeżeli wsadzę odtwarzacz w port usb razem z baterią i zaraz wyjmę z powrotem odtwarzacz działa tylko że przez jakieś 30 sekund i się wyłąćza. Jeżeli ktoś wie jak rozwiązać ten problem proszę o pomoc !!!!

jeszcze jedną ważną rzecza jest to że zamiast baterii używam akumulatorków, jednak nie wydaje mi się że od tego odtwarzacz mógł się popsuć bo w wcześniej też słuchalem na akumulatorkach i nic się nie działo
  • Poziom 22  
    Witam

Mam to samo. Czyściłem mu pamięć wrzucałem różne firmware ale chce chodzić tylko na optimusowskim. Może ktoś wie od czego zacząć poszukiwanie usterki. Dodam jeszce że przed tą usterką strasznie żarł akumulatorek. Naładowana 800mAh starczyła na 6 utworów czyli około 30minut. Proszę o jakieś sugestie. Z góry dzięuję i pozdrawiam

Dodam jeszce że przejechałem całą płytkę HOTAIR`em i po wystygnięciu pierwszy raz mi z baterii odpalił, a później to samo co zwykle czyli odpala z USB, a akumulatorek naładowany na full starcza tak jak napisałem wyżej a co ciekawe od razu pokazuje na wskaźniku naładowania że jest minimum, a na USB pokazuje max. Ma ktoś jakiś pomysł na to badziewie oprócz zarchiwizowania w śmietniku????

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    ja mam cos w podobie z optimusem nie dziala z bateri jaka to wina moze ktos pomoze patrze juz jestem 3 osoba co ma taki przypadek

Dodano po 17 [minuty]:

Sorry Za pomyłk Chodziło Mi O orion
  • Poziom 21  
    Akumulatorek ma napięcie 1.2V a bateria ponad 1.5V myśle że to wszystko wyjaśnia.W niektórych softach jest mozliwość wyboru źródła zasilania-bateria albo akumulator,w waszych jest pewnie ustawione na zasilanie bateriami i przy napięciu 1.2V playerek nie chce działać,moze to byc też wina akumulatorka że nie osiąga nawet tych 1.2V napięcia po naadowaniu,sprawdzcie to miernikiem
  • Poziom 12  
    to co samo sie przestawiło tak nagle bo mp3 kupilem od brata za 50 zł :d
  • Poziom 21  
    Może przestawił się akumulatorek,po prostu padł ze sterości.U mnie na akumulatorku w pełni naładowanym wskaźnik naładowania na playerku wskazuje jedynie połowe paska z tym że gra dobrze i taki stan się nie zmienia nawet po paru godzinach.Akumulatorek ma pojemność 900 mAh i jest NiMH-może Twój jest NiCD i na dodatek o małej pojemności?
  • Poziom 12  
    czort narazie w to oprogramowanie m potrzbne atj2087 ciezko znalesc maja tylko atj2085 a to mi nic nie da moze pomozesz?? orion mp6512