Witam Szanownych forumowiczów.Mam taki problemik z Nokią 3210, polega on na tym że podczas rozmowy w tle w słuchawce słychać zakłócenia podobne do dźwięków jakie są słyszalne np. z głośników radia koło którego leży telefon komórkowy i np. ktoś dzwoni, podczas rozmowy niekiedy mam też problemy z zanikającym dźwiękiem(słyszę niekompletne wyrazy rozmówcy), rozmówca słyszy mnie doskonale.Nadmienię iż telefon nie gubi zasięgu i prawie cały czas jest full.
Wielkie dzięki za jakieś sugestie.
Zdrowych, Pogodnych i Wesołych Świąt dla Wszystkich
Wielkie dzięki za jakieś sugestie.
Zdrowych, Pogodnych i Wesołych Świąt dla Wszystkich