Witam!
Problem jak napisałem w temacie. Dźwięk wydobywający się z głośniczka jest bardzo zniekształocony. Szczególnie to słychać kiedy wybieram nr z klawiatury. Głośniczej już wymieniałem na inny. Nie pomogło. Proszę o pomoc.
Problem jak napisałem w temacie. Dźwięk wydobywający się z głośniczka jest bardzo zniekształocony. Szczególnie to słychać kiedy wybieram nr z klawiatury. Głośniczej już wymieniałem na inny. Nie pomogło. Proszę o pomoc.