Cześć.
Posiadam od miesiąca płytę indukcyjną Samsung NZ64B5046FK. Wszystko do tej pory było OK, do wczoraj.
W nocy obudxił mnie dźwięk wentylatorów z płyty indukcyjnej. Jak wszedłem do kuchni okazało się, że wentylatory szły na max a na każdym polu był kod błędu F2. Nie dało się nic wyłączyć, panel dotykowy nie reagował. Dopiero wyłączenie bezpieczników pomogło.
Co mogło być przyczyną? Tak samoistnie w nocy o 3 nad ranem?
Proszę o wsparcie.
Posiadam od miesiąca płytę indukcyjną Samsung NZ64B5046FK. Wszystko do tej pory było OK, do wczoraj.
W nocy obudxił mnie dźwięk wentylatorów z płyty indukcyjnej. Jak wszedłem do kuchni okazało się, że wentylatory szły na max a na każdym polu był kod błędu F2. Nie dało się nic wyłączyć, panel dotykowy nie reagował. Dopiero wyłączenie bezpieczników pomogło.
Co mogło być przyczyną? Tak samoistnie w nocy o 3 nad ranem?
Proszę o wsparcie.